Museumweekend Achterhoek

Van 14 tot en met 16 november vindt de eerste editie van het Museumweekend Achterhoek plaats. Tijdens dit weekend organiseren musea in de regio feestelijke en inspirerende activiteiten voor jong en oud. Museum Henriette Polak neemt op 15 november deel aan dit evenement en nodigt iedereen uit voor een verrassend programma.

Ontdek de kunst van het kijken in Museum Henriette Polak en beleef de collectie op een interactieve, kunstzinnige manier. Kijk samen naar kunst en zie meer! Ook kan je zelf een portret maken te midden van de kunstwerken. Laat je inspireren door de portretten in de zaal, door een model, of door jouw eigen spiegelbeeld. Onder begeleiding van een kunstdocent mag je zelf aan de slag. Een creatieve beleving voor jong en oud!

Waar en wanneer?

Datum: Zaterdag 15 november 2025
Tijd: 14.00 – 16.00 uur
Kosten: gratis (met een entreekaart), kinderen tot en met 12 jaar bezoeken de musea gratis.
Locatie: Museum Henriette Polak, ’s Gravenhof 4, Zutphen

Bekijk hier alle activiteiten van het Museumweekend Achterhoek.

Tijdens het Museumweekend Achterhoek reis je met Arriva treinen en bussen de hele dag voordelig én duurzaam door de provincie Gelderland. Kinderen t/m 11 jaar reizen zelfs de hele dag gratis. Meer info op de website van Arriva.

Nu te zien

100 jaar Vereniging voor Penningkunst

Handzame sculpturen

Nu in Museum Henriette PolakVan 06 sep 2025 tot 07 dec 2025
Meer informatie